Weryfikacja Podpisu Elektronicznego XAdES, PAdES

System Automatycznej Weryfikacji Podpisu Elektronicznego służy do weryfikacji podpisów elektronicznych złożonych w formie XAdES, PAdES oraz dokumentów podpisanych za pomocą Podpisu zaufanego i osobistego, SAWPE pozwala: Zweryfikować w trybie online autentyczność dokumentu, sprawdzić czy dokument nie został zmodyfikowany po jego podpisaniu oraz czy certyfikat użyty do podpisania był prawidłowy i nie został unieważniony (ścieżka certyfikacji) System spełnia wymagania tzw. Rozporządzenia w sprawie eIDAS i do weryfikacji podpisów wykorzystuje unijny system zaufania (TSL).

Dodaj pliki do weryfikacji

  Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki świadczenia usług oraz Polityki prywatności obowiązujących w serwisie weryfikacjapodpisu.pl

  Cyfrowa Gmina

  Szkolenia z zakresu podpisu elektronicznego można sfinansować w ramach projektu Cyfrowa Gmina i są wydatkami kwalifikowalnymi w ramach zapewnienia cyberbezpieczeństwa. Zapraszamy do kontaktu.

  Wyszukaj w historii

  Podpis Elektroniczny EIDAS

  Wiele procesów biznesowych wymaga składania podpisów na dokumentach papierowych takich jak zatwierdzanie umów, kontraktów lub faktur. Standardowe podpisy dla wersji papierowych mają tendencję do spowolnienia tych procesów z powodu ich zależności od fizycznej wymiany papieru, ale nawet podpisy elektroniczne mogą stać się przeszkodą, gdy ktoś nie podpisze dokumentu w odpowiednim czasie. Już dzisiaj wiemy, że organizacje, które wprowadziły podobne rozwiązania działają z maksymalną wydajnością, gdy podpisy elektroniczne są włączane w zautomatyzowany proces biznesowy.

  EIDAS
  Raport EPW
  Weryfikacja
  Bezpieczeństwo
  Automatyzacja
  Oszczędność czasu

  Skontaktuj Się Z Nami

  Pole jest wymagane.
  .
  .
  Pole jest wymagane.
  Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązująca na stronie Polityką Prywatności oraz Polityką świadczenia usługi.
  +48 58 712 60 20
  kontakt@weryfikacjapodpisu.pl
  www.madkom.pl
  Polityka Prywatności